מה אומרים עליי

הכירו את הבוגרים

דניאל פלאח

וואלה מורה פגז שנתן לי מעל ומעבר. מעביר את החומר בצורה איכותית ומקצועית.

דניאל פלאח
חיוש

מורה מצוין שחושב רק על הצלחת התלמיד. יחס חם ואשי לכל תלמיד עם הרבה סבלנות והקשבה. ממליצה בחום.

חיוש
חני

מורה מצוין וסבלני עזר לי מאד בלמידה לפסיכומטרי. לאחר 3 מועדים של חוסר הצלחה הצלחתי ללמוד ולהשקיע! איתי נותן מעצמו מעל ומעבר ורוצה בהצלחת התלמיד! ממליצה מאד!!!

חני
רוני

למדתי עם איתי בפסיכומטרי השני שלי ואני חייבת להגיד שבהרבה מובנים הייתי צריכה ללכת אליו במקום לעשות קורס גזלן באלפי שקלים. הוא ישר הבין על מה אני צריכה לעבוד והביא לי את הטיפים הנכונים לכל בעיה שהייתה לי. ללא ספק ממליצה בחום לכולם בין אם מתקשים או חזקים.

רוני
מרים טוויל

מורה מעולה, מוציא את המיטב מהתלמיד ונותן מעטפת שלמה להכנה אידיאלית למבחן.

מרים טוויל
עלי

איתי מאוד עזר לי בלימודים לפסיכומטרי, הוא ידע איך לזהות ולהתמקד בנקודות החלשות שלי ולשפר אותן. אני ממליץ מאוד על איתי!

עלי
ליאב

נעזרתי באיתי בחודש האחרון לפני הבחינה הפסיכומטרית על מנת לשפר את הישגיי בתחום המילולי ובכתיבת החיבור. איתי סיפק לי טיפים ושיטות רבות בנוגע לניהול הזמן בפרק וכיצד לגשת לשאלות השונות. מעבר לכך, איתי היה סבלני וענה לי על שאלות רבות גם מעבר לשעות השיעור, בפירוט רב והכל על מנת שאצליח ככל שניתן בבחינה עצמה.

ליאב
יונתן

היה מעולה! איתי מורה סופר מקצועי ומנוסה מאוד, למדתי איתו מספר שיעורים בהכנה לפסיכומטרי, כל שיעור היה שווה זהב טהור. מקצועיות ויעילות והכל באווירה נוחה וממוקדת מאוד. ממליץ בחום!!

יונתן
נעם שטרוזמן

קשוב, סבלני, חד ויודע ללמד מצוין את כל הניואנסים הכי חשובים למבחן. איתי לימד אותי כעשרה שיעורים 1 על 1. הרגשתי שאני משתפר משיעור לשיעור ושאני מבין לעומק את הטעויות שאני עושה ולומד את הדרכים לפתור אותן. רמה אחרת של למידה, ממליץ לכל מי שלומד פרטי או לכל תלמידי המכונים שבוודאות לא יודעים מה זה באמת יחס אישי וירידה לפרטים.

נעם שטרוזמן
נועה כהן

מורה באמת נהדר – מאוד סבלני, מסביר מצוין בכל הנושאים, בעיקר לפרק הכמותי, וקשוב לתלמיד לא רק ברמה הלימודים אלא גם ברמה האישית. באתי לגשת לבחינה בלו”ז צפוף ותנאים לא סימפטיים ואיתי ממש בא לקראתי – היה מוכן להתגמש, לימד בקצב שלי ושם דגש שאני אבין מה אני עושה. היה זמין גם במידה והייתי צריכה עזרה עם שיעורי הבית ותמיד שמר על אווירה קלילה וטובה בזמן השיעורים. אני ממליצה בחום.

נועה כהן
איילת

מורה מעולה. מקצועי, סבלני ועוזר למקד את הלימוד לתחומים החלשים. מומלץ!

איילת

ישר מווטסאפ